Forma Yaptırma

Forma YaptırmaForma Yaptırma

Forma Yaptırma profesyonel tasarımcılarımız tarafından WhatsApp hattımız üzerinden bire bir görüşme ile canlı olarak yapılmaktadır. Forma Yaptırmak ciddi profesyonel bakış gerektiren bir iş olmakla beraber tasarımcının yeteneğine de bağlıdır. Kral Forma olarak forma yaptırma konusunda uzun yıllardır elde ettiğimiz tecrübeler ile alanında uzman tasarımcılar ile birlikte çalışmaktayız. Forma yaptırma için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin ve birlikte forma yapımını adım adım ilerleyerek istediğiniz formayı yaptırın.

 

Forma yaptırma bölümünde seçtiğiniz formalara oyuncu ismi, oyuncu numarası, sponsorluk yazısı, reklam yazısı, logo, amblem gibi baskıları full Hd formatında yapıyoruz. Baskılar kumaştan hiç bir şekilde çıkmaz. Dijital baskı renk değiştirmez, deforme olmaz ve hiç bir bozulmaya uğramadan ömür boyu kullanımı vardır.

 

HALI SAHA FORMA SADECE 19 TL

Forma Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kral Forma uzun yıllardır elde ettiği tecrübe ile forma yaptırma konusunda en kaliteli hizmeti vermektedir. Forma yaptırırken her adımı müşteri temsilcilerimiz ile bire bir görüşerek takip edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Forma Yaptırmak İçin

Forma YaptırmaForma yaptırmak için lütfen aşağıda ki adımları takip edin. Bu sayede işlemleriniz çok daha kolay ve hızlı bir şekilde işleyecektir.

  1. Öncelikle mağazamızdan istediğiniz formayı belirleyin.
  2. Forma Tasarlama için logo, amblem, oyuncu isimleri, oyuncu numaraları, sponsorluk yazısı gibi bilgileri ve resimleri hazırlayın. Baskı fiyatları için tıklayın.
  3. Sipariş sayfamızdan siparişlerinizin adedini, oyuncu isimlerini ve numaralarını doldurarak bize gönderin.
  4. Müşteri temsilcisi ile WhatsApp hattımızdan ister telefonunuz ile ister bilgisayar ile iletişime geçin.
  5. Müşteri temsilcisi ile sipariş vermek istediğiniz formayı ve forma baskılarını netleştirin.Artık kapıda ödeme kolaylığı ile kargonuzu teslim alabilirsiniz.

 

Baskı Fiyatları

Ucuz forma baskı kalitemiz dijital full HD INK formatında yapılmaktadır. Baskılar kesinlikle çıkmaz, renkleri değişmez ve deforme olmaz. Baskılar ömür boyu garantilidir. Forma yaptıran değerli müşterilerimizin bizlerle paylaştığı resimleri görmek için lütfen tıklayın. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için temel kuraldır. Bütün siparişlerinizi kapıda ödeme kolaylığı ile gönderiyoruz.

 

KRAL FORMA YAPTIR, SAHALARIN KRAL’ I OL!

WhatsApp WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇİN
BASKI FİYATLARI