Dijital FormaDijital Forma

Dijital Forma takıma özel tasarım ve üretim olarak hazırlanmaktadır. İstediğiniz renk, desen, logo, amblem, oyuncu numarası, oyuncu ismi gibi bir çok özelleştirilebilir seçeneği size dijital forma olarak yapıyoruz. Egemen Spor bünyesinde 15 yıllık deneyim ile kapınızda ödeme kolaylı ile adresinize kadar teslim ediyoruz. Dijital formalar takımlara özel olarak profesyonel tasarımcılarımız tarafından hazırlanır.

İster mağazadan, isterseniz sizin beğendiğiniz formayı her renk ve her türlü baskılar ile üretilmektedir. Türkiye’ nin ilk ve tek dijital forma tasarım ve üretim yeri olan Egemen Spor’ un fabrikası Bursa’ da yer almakta olup, merkez olarak İstanbul / Sefaköy’ de dir. Forma tasarım konusunda uzun yıllardır federasyonlara, profesyonel kulüplere, amatör kulüplere, her türlü spor organizasyonlarına, halı saha takımlarına, okul takımlarına futbol, basketbol, voleybol, amerikan spor, dövüş sporları gibi bir çok spor dalına forma, şort, tozluk, tekmelik gibi ürünleri %100 yerli olarak üretmektedir.

 

Forma Kumaşı

Forma Kumaşı olarak profesyonel sporcuların 1. tercihi olan DRI FIT Nano Mikro Polyester kumaş kullanıyoruz. Kumaş teknolojisi size %100 hareket kabiliyeti sağlar, ter tutmaz, hızlı kuru, deforme olmaz, renkleri solmaz. Nano teknoloji ürünü olan bu kumaş ile formalarınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

Forma Tasarlama

Forma tasarlama formanın sporcunun rahat ve konforlu bir şekilde spor yapabilmesini sağlayan kumaş ve dikim özelliklerinin yanı sıra renk, logo, isim, numara gibi kişisel isteklerin forma üzerine dijital baskılanması şeklinde dizayn edilir. Forma tasarlama alanında uzman ve yeni teknolojiyi en iyi şekilde kullanabilen profesyonel tasarımcılar tarafından yapılmaktadır. Forma nano mikro polyester teknoloji kumaş ile dikilir. Kumaş özellikleri sporcunun hareket aktivitesine uygun olmalıdır. Forma yaptırma konusunda istekte bulunan sporcu ya da spor takımı yöneticileri üstün kumaş özelliği ile tasarlanmış forma üzerine kendi takımlarının logosunu, sporcunun takım içerisinde taşıdığı numarasını ve ismini forma üzerine baskı isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar yapıyoruz.

Dijital Forma

Ödüllü Egemen Spor Black Hawk 2019 Dijital Forma Tasarımı Sipariş vermek için TIKLAYIN

Dijital Baskı

Dijital Baskı kalitesi İtalyan Ultra Full HD olarak yapıyoruz. Dijital baskılar kumaşa direk olarak işlenir ve renk solması, çıkması veya bozulması söz konusu değildir. Bu baskı yöntemi en gelişmiş teknolojiyi kullanıyoruz. Yapılan baskının rengi solmaz, çatlamaz, dökülme yapmaz ve bozulmaz.

 

Dijital Forma Siparişi Vermek İçin Aşağıda ki Bağlantıları Kullanabilirsiniz.

Dijital Formalardan Bazı Örnekler

 

 

Daha Fazla Dijital Forma Tasarımları İçin Tıklayın

WhatsApp WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇİN
BASKI FİYATLARI