Forma Tasarlama

Forma Tasarlama

 

Forma Tasarlama takımınıza özel renkler ve forma tasarımı ile yapılmaktadır. Forma Tasarlama yaparken takımınızın logosu, amblemi, reklam yazıları, sponsorluk yazıları, oyuncu isim ve numaraları profesyonel tasarımcılarımız tarafından WhatsApp hattımız üzerinden bire bir görüşme ile canlı olarak yapılmaktadır. Forma tasarlama işleriniz yüksek kalite kumaş ve full hd dijital baskı teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır. Kumaş kalitemiz profesyonel sporcuların kullandığı kumaş ile aynı kalitedir.

 

Forma tasarlamak için mağaza bölümünde seçtiğiniz formalara oyuncu ismi, oyuncu numarası, sponsorluk yazısı, reklam yazısı, logo, amblem gibi baskıları Full Hd formatında formalarınızı yapıyoruz. Baskılar kumaştan hiç bir şekilde çıkmaz, ömür boyu garantilidir. Dijital baskı renk değiştirmez, deforme olmaz ve hiç bir bozulmaya uğramadan ömür boyu kullanımı vardır.

 

Forma tasarım yaptıran değerli müşterilerimizin bizlerle paylaştığı resimleri görmek için lütfen tıklayın. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için temel kuraldır.

 

KRAL FORMA YAPTIR, SAHALARIN KRAL’ I OL!

Forma Tasarlama Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kral Forma uzun yıllardır elde ettiği tecrübe ile forma tasarlama konusunda en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermektedir. Forma tasarlama işinde her adımı müşteri temsilcilerimiz ile bire bir görüşerek takip edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

HALI SAHA FORMA SADECE 19 TL

 

Forma Tasarlamak İçin

Forma tasarlamak için lütfen aşağıda ki adımları takip edin. Bu sayede işlemleriniz çok daha kolay ve hızlı bir şekilde işleyecektir.

  1. Öncelikle mağazamızdan istediğiniz formayı belirleyin.
  2. Forma Tasarlamak için logo, amblem, oyuncu isimleri, oyuncu numaraları, sponsorluk yazısı gibi bilgileri ve resimleri hazırlayın. Baskı fiyatları için tıklayın.
  3. Sipariş sayfamızdan siparişlerinizin adedini, oyuncu isimlerini ve numaralarını doldurarak bize gönderin.
  4. Müşteri temsilcisi ile WhatsApp hattımızdan ister telefonunuz ile ister bilgisayar ile iletişime geçin.
  5. Müşteri temsilcisi ile sipariş vermek istediğiniz formayı ve forma baskılarını netleştirin.
  6. Artık kapıda ödeme kolaylığı ile kargonuzu teslim alabilirsiniz.

 

Baskı Fiyatları

Ucuz forma baskı kalitemiz dijital full HD INK formatında yapılmaktadır. Baskılar kesinlikle çıkmaz, renkleri değişmez ve deforme olmaz. Baskılar ömür boyu garantilidir. Bütün siparişleriniz kapıda ödeme kolaylığı ile gönderilmektedir.

 

 

 

 

WhatsApp WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇİN
BASKI FİYATLARI